درباره ما …

درباره ما

موسسه سپهر آرنگ ایتوک به شماره ثبت 173 با توجه به اینکه درصد کثیری ایرادات روابطی جامعه شناسی از عدم آشنایی و آموزش کافی و نگرش به روابط صحیح و عدم همکاری با صاحبین مشاغل و مدیران می باشد . از آموزش های مناسب منطبق به وضعیت حاکم در جامعه به عنوان ابزارهای هدفمند می تواند به طرح تکریم ارباب رجوع مهم واقع گردد . در این راستا توسعه و توانمند سازی فعالان اقتصادی و به منظور پیشبرد اهداف عالی نظام نوین سبک و کار در بخش بازار و صنعت و تجارت از سال 1392 در شهر لار پایه ریزی گردیده در این راستا این مرکز با بکارگیری تغییرات نرم افزاری سخت افزاری مناسب برنامه های مدون خود در قالب دوره های آموزشی مشاوره سمینارها و کتب آموزشی مرتبط ،اقدامات مربوطه را عملی نموده و نتایج فوق العاده ای را بر جامعه آماری مشاغل و مدیران  ایجاد گردیده است

ماموریت ما

موفقیت را نمی توان به تقدیر و سرنوشت نسبت داد بلکه موفقیت ، استفاده آگاهانه از اصولی ویژه است . پروژه بانک اطلاعات شهری لارستان را از ابتدای سال 97 در شهر لارستان با یاری خدای متعال آغاز  کردیم . در این راستا مسائل و مشکلات زیادی پشت سرگذاشتیم به دلیل اینکه برای نخستین بار بود ، که پروژه بانک اطلاعات شهری  در شهر لار مفهم لنگی  به نظر می رسید بلکه  به یقین و باور رساندن در ذهن مخاطبین و مشتریان روند طولانی و سهوی را به همراه داشت که خوشبختانه در این راه مهم  توانستیم مسائلی چون جایگاه سازی ذهن شما مشتریان عزیز که یک پارادایمی است در سیتم استراتژیک مدیریتی در کسب و کار که مسئله بسیار مهمی بود را طی کنیم . هدف از تولید این سایت نمایش توان فرهنگی هنری ، صنعتی ، بازرگانی خدماتی ، تولیدی اقتصادی ، گردشگری می باشد پیام ارتباطی که همان ماتریس تبلیغاتی است دانش ، مفهوم یا حسی است که از طریق رسانه به مخاطب منتقل می گردد و هدف از تبلیغات بالا بردن سطح آگاهی افراد می باشد امید است با درک هر چه بیش تر مسئولین محترم و تمام صاحبان مشاغل به لزوم وجود فعالیت گسترده بانک اطلاعاتی شهری ، آن هم به شکل مکان محوری در راستای جهانی شدن و پیوستن به دهکده جهانی که در آینده شاهد فعالیت و گسترش هر چه بیش این بانک های اطلاعاتی باشیم . در این دوره سعی شده مطالب اطلاعات کاربردی تر و متمایز تر باشد تا بتوانیم نظر شما صاحبان مشاغل و مخاطبین را هر چه بیشتر جلب کنیم .

تاریخچه شرکت

این مجموعه که ازسال 1392 که در شهر لار پایه ریزی شده است پس از نظر سنجی از 280 دانش پذیر شد در 18 ماه اول شروع نتیجه مطلوب داشته و قدرت فروش مخاطبین خود را چند برابر نموده است از این رو که جامعه آماری روز به روز با سرعت و با استفاده از تکنولوژی رو به رشد است بر آن شدیم تا با راه اندازی سایت لاریانا (شهر هوشمند ) مخاطبین و صاحبین مشاغل را معرفی و رشد دهیم .

  آدرس

  فارس، لارستان شهر جدید، مجتمع تجاری اداری ارکید، طبقه 4 واحد 708

  تلفن

  2121 5225 71 0098

  ایمیل

  info@lariyana.com

  سبد خرید